"Multigo"

O nas

Witaj! Znajdujesz się na internetowej wizytówce firmy "Multigo".

Już niebawem na tej stronie znajdą się szczegółowe wiadomości dotyczące firmy oraz szczegółowe dane jej specjalizacji. Firma "Multigo" jest zawarta w kategorii Biura projektowe.

Właściciel wizytówki nie zamieścił jeszcze danych o swojej firmie na tej stronie.

Treści na tej zakładce zostały automatycznie zamieszczone przez system.

Zachęcamy do odwiedzenia jej w najbliższym czasie. Nie ulega wątpliwości, że swoje miejsce w Internecie i reklama swojego biznesu to rzecz bardzo ważna. Mając to na uwadze jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki niebawem uzupełni tę stronę własną treścią.

Strona z informacjami o firmie została założona dzięki serwisowi TopFirmy.pl, który jest portalem świetnie wspomagającym promowanie własnego interesu w Sieci, umożliwiającym swoim użytkownikom umieszczanie szczegółowych informacji o firmie przy pomocy rozbudowanych i funkcjonalnych wizytówek. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że każdy użytkownik dostaje wyjątkową domenę, na której może umieścić całkowite dane związane z jego biznesem.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzyskania dokładniejszych danych o firmie "Multigo". jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki przekaże Ci informacji, których szukałeś. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie w celu znalezienia firmy spełniającej Twoje wymagania.

QR Code to dwuwymiarowy kod kreskowy, który umożliwia zakodowanie informacji, które mogą być później zeskanowane za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Wystarczy posiadać odpowiednią aplikację w telefonie, zrobić zdjęcie i otrzymamy odkodowaną informację np. numer telefonu, adres e-mail.
Przykładowe aplikacje: QR Droid (Android), QuickMark QR Code Reader (Android), Qrafter (iPhone)

Formularz
Informacyjny